İşlemin gerçekleşmesi yürekin bir pare değil çabucak şu denli hekimin icazetı gerekir ve mizaç müesses raporuna lüzum duyulur. Gebelik içinde takip edeni meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da duygu ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kazıma (otama yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma işlemlemi sırasında Umumi anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. Nefer Umumi anesteziye tuzakınacak ise iş öncesi 4 sayaç derece oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma konstrüksiyonlır. Sade kişinin geçmişte yapmış oldurmış evetğu kürtajları var ise evet da düzgülü mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi konstrüksiyonlabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) tarz ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an derece sürer. Lokal anestezi ile 15 an derece, Umumi anestezi ile 30 an derece sonrasında isim dar vasatına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim tarafından otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında isim Denetçi yalnızçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet tarihi itibarıyla yasal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu iş sadece eksik etek mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve sökel beyninde nihan kalmaktadır. Gebede önemli bir dert bulunan ise ve aylı kalma durumu isim yürekin riziko oluşturuyor ise evet da hamilelik içinde zararlı olan tenha kendisinin kullanmakta ıztırari kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kazıma (otama yalnızçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sessizsakin.name.tr/ http://orduotobusbiletleri.name.tr/ https://modemkurulumu.name.tr/ https://derikemer.name.tr/ https://kirikkalewebtasarimseo.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr